Data Scientist / Data Engineer (modele predykcyjne)

Realizowane zadania: Budowanie i wdrażanie rozwiązań wykorzystujących uczenie maszynowe, przy wykorzystaniu języka Python Tworzenie algorytmów i modeli predykcyjnych do stosowania w codziennej działalności biznesowej Budowa i utrzymanie architektury przepływu danych Weryfikacja jakości danych oraz ich przydatności analitycznej Tworzenie dashboardów wizualizujących dane Wymagania: Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych wspomagających decyzje biznesowe Znajomość statystyki Znajomość analizy danych Umiejętność przekształcania dużych ilości nieuporządkowanych danych na użyteczny format Wyszukiwanie w danych reguł i wzorców, a także wykrywanie trendów Znajomość wizualizacji danych (najlepiej w narzędziu MS Power BI oraz Google Data Studio) Język programowania Python Znajomość bazy danych SQL i NoSQL Doświadczenie w współpracy z Product Managerami i zespołami sprzedażowymi Łatwość w komunikacji z przedstawicielami różnych zespołów biznesowych Umiejętność opracowywania zbiorów danych i ich interpretacja w celu przygotowania rekomendacji Firma oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B Praca w trybie hybrydowym Dodatkowe 3 dni urlopu w skali roku

Team Quest
Lublin
Full time

Published on 10/10/2024